Ecovacs DWP040023 Mopping Pad for DEEBOT MINI
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 117.00 mm |
| Gross height (mm) | 118.00 mm |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Gross width (mm) | 45.00 mm |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1391 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 36.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | Ecovacs |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: ecovacs dwp040023 mopping pad for deebot mini, dwp040023, ecovacs, tolmuimejad

